Ultra Lüks Donanımlı VIP Otomobiller

Teki ortalama 300 bin Euro!

Dubai ve Suudi Arabistan Krallarından sonra Katar Kraliyet Ailesi için de Türk şirket tarafından ultra lüks donanımlı VIP otomobiller tasarlandı. Kullanıcının ruh haline göre farklı Mood’lara girebilen 8 farklı renkte üretilen VIP otomobillerin, araç başı maliyetinin ise ortalama 300 bin Euro olduğunu aktarıldı. Türk şirket, 8 aracın üretimini 3 ay gibi kısa bir sürede tamamladı.

Ertex Otomotiv, yeni tasarlamış olduğu Mood özelliklere sahip ultra lüks otomobiller ile yine farkını ortaya koyuyor. Son olarak Katar Kraliyet Ailesine Mood özelliklere sahip 8 adet araç tasarlayan firma, lüks tasarım sektörünün sınırlarını zorluyor. Otomobiller, kullanıcının gün içindeki ruh haline göre kendi iç özelliklerini ve tasarımını belirleyebiliyor. Rahatlama, stres atma, eğlence, konsantrasyon, dinlenme, çalışma gibi benzeri Mood özelliklerine sahip VIP otomobiller, yüzde yüz Türk el işçiliği ile Katar Kraliyet Ailesi için tasarlandı. Ses komut sistemi ile müzik seçiminizi, koltuğunuzun masaj özelliklerini hatta içmek istediğiniz içeceğe kadar sizler için ayarlıyor. Katar Kraliyet Ailesine özel üretilen bu araçlardan bir tanesi ise Mood özelliklere sahip, sadece engelliler için üretilmiş ultra lüks ilk araç olarak ön plana çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ertex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Malkoç, “Gün içindeki ruh halinize göre kendi iç tasarımını şekillendirdiğiniz araçları Katar Kraliyet Ailesi için biz tasarladık. Dinlediğiniz müzikten içtiğiniz kahveye kadar modunuza uygun fonksiyonlar sunan otomobilleri ses komut sistemli ile de yönetilebiliyorsunuz.” dedi.