Jaguar’ın uzun süredir heyecanla beklenen tamamen elektrikli SUV’u I-PACE, 20-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında Çeşme Alavya Otel’de

Test sürüşü yapmak isteyen;otomobil tutkunlarıyla buluşuyor. Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren; Tamamen Elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, First Edition donanım paketine özel olarak sunulan; Photon Red renk seçeneğiyle, 09.30-20.00 saatleri arasında randevu alınarak test edilebilecek.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ YENİ JAGUAR I-PACE ÇEŞME’DE!

 

400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabilen Yeni I-PACE’i test etmek isteyenler www.jaguar-turkiye.com/cesme adresinden kayıt yaptırarak randevu alabiliyor.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ YENİ JAGUAR I-PACE ÇEŞME’DE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Jaguar I-PACE hakkında

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, 470 km’lik menzili; 4,8 saniyede 100 km/sa hıza ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araç. Yeni Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana geliyor. Tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekliyor. Yeni Jaguar I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor 400 BG güç ve 696 Nm tork üretiyor.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ YENİ JAGUAR I-PACE ÇEŞME’DE!