Sürprizlerin Adresi Yine Martaş Otomotiv Standı Oldu !

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜ BULUŞTURAN FUAR: AUTOMECHANİKA İSTANBUL 2019

Otomotiv sektörü, 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki Automechanika İstanbul 2019 Fuar’ında buluştu. Dört gün boyunca yerli ve yabancı birçok katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlayan Automechanika İstanbul Fuar’ı, alanında dünyanın üçüncü büyük fuarı olma özelliğini taşımaktadır.

2001 yılından beri Deutsche Messe ve Messe Frankfurt işbirliği ile düzenlenen ve bu yıl 13’üncü kez 04 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Automechanika İstanbul 2019 Fuar’ı, 1.397 katılımcı ve 48.737 ziyaretçi ile rekor kırmıştır. Alanında dünyanın üçüncü büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Automechanika İstanbul 2019 Fuar’ı, üç kıtadan ziyaretçileri bir araya getirmektedir.

Katılımcı memnuniyeti %80’in üzerinde olan fuarın odağında, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya bölgeleri bulunmaktadır.

Sürprizlerin Adresi Yine Martaş Otomotiv Standı Oldu

Martaş Otomotiv, geçtiğimiz yıl ATR işbirliği kapsamında Şampiyonlar Ligi konsepti ile katıldığı Automechanika İstanbul 2019 Fuar’ına bu yıl ise sinema konsepti ile katılım gösterdi. Dört gün boyunca sinema konsepti kapsamında sürpriz etkinliklere sahne olan Martaş Otomotiv standında, sinema dünyasının ölümsüz isimlerinden biri olan Charlie Chaplin’in canlandırılması ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatırken, Kemal Sunal, Rocky Bilbao, RoboCop ve R2-D2 de cut out görselleri ile ziyaretçilere eşlik eden diğer ünlü isimler oldu. Bunun yanı sıra, eğlenceli photobooth ve zihin oyunu da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Şirketin, genel merkez, İstanbul dağıtım merkezi, sipariş teslimat süreci vb. gibi tüm yönleriyle anlatıldığı videoları ise dört gün boyunca ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Fuar boyunca ağırladığı 3.500’e yakın ziyaretçisine, sinema konsepti içinde farklı bir fuar deneyimi yaşatmayı amaçlayan Martaş Otomotiv’in, standında ziyaretçilerine geleceğe hazır, her araç grubunda yer alan ve her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini odağına alan bir firma olduğu anlatıldı.