Milli Voleybolcu Meryem Boz BMW X1’in Direksiyonuna Geçti

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, milli voleybolcu Meryem Boz’la çok özel bir iş birliğine imza attı. Mavi Şimşek lakaplı başarılı pasör çaprazına yolculuklarında, alameti farikası haline gelen mavi saçlarıyla aynı renkte BMW X1 eşlik edecek.

2021 Milletler Ligi ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil edecek olan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın önemli oyuncusu Meryem Boz’un sportif duruşu, dinamik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken BMW X1 ile birleşiyor.

2020 Ocak ayında Hollanda’nın Apeldoorn şehrinde gerçekleşen Olimpiyat Elemeleri’nin en değerli oyuncusu (MVP) seçilerek Mavi Şimşek lakabını elde eden Meryem Boz, BMW X1’in direksiyonuna geçerek, hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuklarında yaşadığı deneyimleri sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

BMW X1 Hakkında

BMW X1, sınıfının standartlarını yeniden belirlerken, atletik tasarımından gelen, harekete geçme isteğiyle göze çarpıyor. İlk bakışta, baştan sona bir X modeli olduğunu belli eden BMW X1, etkileyici dinamikleri ve çevikliğiyle iddiasını gözler önüne seriyor. Ayrıca, yenilikçi teknolojilerle birlikte gelen fonksiyonellik ve sürüş konforunu, BMW genlerinden aldığı sportif sürüş karakteriyle mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Sürüş Asistanı ve Park Asistanı gibi akıllı güvenlik sistemlerinin yanı sıra Apple CarPlay, Kablosuz Şarj, BMW Head-Up Display ve opsiyonel 10,25 inç formatta Kontrol Ekranı gibi yeniliklerle donatılan BMW X1, konfor ve güvenlikten de ödün vermiyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırmanın yanında, tek dokunuşla açılabilen otomatik bagaj kapağının arkasında 505 litrelik bir bagaj hacmi sunan BMW X1, hem şehir içi hem de uzun yolcuklarda geniş bir yükleme alanı sunuyor. BMW X1, 1.5 litre hacminde 3 silindirli dizel ve benzinli motor seçenekleriyle sunuluyor.